Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Přelom 19. - 20. století, zlato, hmotnost 3,90 g btto, ryzost 585/000, osazen pěti brilianty o celkové hmotnosti cca 0,30 ct, velikost 57, opatřeno RU puncovní značkou."